7 stránok kde nájdete pekné pozadie a motívy do prezentácie na stiahnutie zadarmo

Pozadia a motívy do prezentácie na stiahnutie

Potrebujete urobiť prezentáciu a chcete zaujať svoje publikum? Pekné pozadie na prezentáciu vám pomôže byť presvedčivejším a lepšie zaujať. Dobrý dizajn je v 21. storočí základ. Lenže nie všetci v sebe máme dizajnérske alebo grafické vlohy. Našťastie s rôznymi šablónami a motívmi nepotrebujete žiadny talent. Na nasledovných stránkach nájdete rôzne motívy do prezentácie na stiahnutie zadarmo.

 

SlidesCarnival

Prezentácie na stiahnutie od Slides Carnival

SlidesCarnival je skvelým zdrojom, v ktorom nájdete pozadia na Powerpointové aj Google prezentácie. Na výber máte z rôznych typov a tém ako napríklad formálne, inšpiratívne, kreatívne, elegantné, hravé alebo biznisové. Každý si tam určite nájde to svoje.

 

Slidesmash

 

Prezentácie na stiahnutie od SlideSmash

Slidesmash je vhodný pre ľudí, ktorí si potrpia na peknom dizajne. Nájdete tu naozaj skvele vyzerajúce pozadia na prezentácie ako od profesionálneho dizajnéra. Na stiahnutie sú k dispozícii vo formátoch ppt do Powerpointu, do Google prezentácií aj vo formáte Keynote pre Mac.

 

Graphic Panda

Chcete jednoducho a ľahko prispôsobiteľné pozadia? Tak na stránke Graphic Panda nájdete rôzne typy šablón do Powerpointu, Google prezentácií aj Keynote.

 

SlideModel

Pozadie na prezentáciu na stiahnutie zadarmo pre Google Slides

SlideModel má veľa naozaj parádnych pozadí v platenej verzií. Niekoľko z nich môžete mať aj zadarmo ako Google prezentáciu. Pri týchto bude vaše publikum naozaj očarené pekným dizajnom.

 

Canva

Motívy a pozadie na prezentáciu zadarmo od Canva.com

Canva je známa skôr ako online aplikácia pre grafických dizajnérov, ale viete v nej robiť aj prezentácie. A ak sa vám nechce, tak môžete využiť aj preddefinované pozadia

 

FPPT.COM

FPPT je skratka free powerpoint templates. Na tejto stránke nájdete tisícky voľne dostupných pozadí do Powerpoint prezentácií.

 

freegoogleslidestemplates.com

Pozadia na prezentácie zadarmo pre Google Slides

Ak ste prešli od Powerpointu k aplikácii Google prezentácie, tak na tejto stránke určite nájdete pekné pozadie na prezentáciu na stiahnutie, pretože majú moderný dizajn, ktorý vás dostane od prvého momentu.